Registračné pokladne, spotrebný materiál a kancelárska technika

V našej ponuke sú registračné pokladne i fiškálne pokladne, PC pokladne, skenery, fiškálne tlačiarne, peňažné zásuvky, váhy, etiketovacie kliešte, databanka, softwer POHODA a MKSOFT, dotykové monitory a mnoho ďaľšieho...Nájdete u nás registračné pokladne EURO a DATECS vhodné pre podnikateľov, ktorí sú povinní evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti. Vybrať si môžete aj pokladne QUORION a PC pokladne určené nielen pre menšie prevádzky, ale aj náročnejších zákazníkov.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Bratislava-Ružinov

Dalšie produkty dodávateľa

Fiškálne tlačiarne

Fiškálne tlačiarne

Fiškálna tlačiareň je zariadenie určené nielen na tlač zákazníckych účteniek a výstupov z registračnej pokladnice, ale plní aj iné, najmä kontrolné funkcie.Tieto funkcie sú rôzne a väčšinou sú upravované zákonnými normami jednotlivých štátov, kde je použitie týchto zariadení predpísané.

Prenájom registračnej pokladne

Prenájom registračnej pokladne

Doba prenájmu sa ráta odo dňa prevzatia registračnej pokladne po deň vrátenia reg.pokladne odhlásenej na DU.

Registračné pokladne

Registračné pokladne

Všetky dodávané pokladne sú fiškalizované a spĺňajú podmienky zákona o povinnosti používať elektronickú registračnú pokladnicu podľa zákona č. 289/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov. Nezabúdajte od 01.01.2012 musia byť všetky pokladne fiškalizované.

Fiškálne tlačiarne Liďák

  • Lokalita : Bratislava-Ružinov
Mapa webu

Mapa webu

Ponúkame predaj, servis a prenájom registračných pokladníc, spotrebného materiálu a kancelárskej techniky a príslušenstva.

PC pokladne

PC pokladne

Na PC registračnú pokladňu potrebujeme počítač vybavený minimálne operačným systémom WINDOWS XP, software MK SOFT a fiškálny modul . Ponúkame dva základné varianty PC pokladne .

Platobný terminál iWL220

  • Lokalita : Bratislava-Ružinov

Registračné pokladne Liďák

  • Lokalita : Bratislava-Ružinov

Kontakt

Peter Liďák

Adresa
Koceľova 9, 821 09 Bratislava-Ružinov
Web
http://www.lidak.sk

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.